#tbt s Matúšom Krnčokom – Zuzana Čaputová

Google map #tbt s Matúšom Krnčokom – Zuzana Čaputová Google De #tbt s Matúšom Krnčokom – Zuzana Čaputová Google JP #tbt s Matúšom Krnčokom – Zuzana Čaputová Google FR #tbt s Matúšom Krnčokom – Zuzana Čaputová Google CO UK #tbt s Matúšom Krnčokom – Zuzana Čaputová Google IT #tbt s Matúšom Krnčokom – Zuzana Čaputová Google ES #tbt s Matúšom Krnčokom – Zuzana Čaputová Google PL #tbt s Matúšom Krnčokom – Zuzana Čaputová Google NL #tbt s Matúšom Krnčokom – Zuzana Čaputová Google CA #tbt s Matúšom Krnčokom – Zuzana Čaputová Google BR #tbt s Matúšom Krnčokom – Zuzana Čaputová Google SA #tbt s Matúšom Krnčokom – Zuzana Čaputová Google AU #tbt s Matúšom Krnčokom – Zuzana Čaputová Google Co IN #tbt s Matúšom Krnčokom – Zuzana Čaputová Google RU #tbt s Matúšom Krnčokom – Zuzana Čaputová Google CZ #tbt s Matúšom Krnčokom – Zuzana Čaputová Google VN #tbt s Matúšom Krnčokom – Zuzana Čaputová01:48 – O detstve a zážitkoch zo školských lavíc
04:12 – Ktoré krajiny sveta precestovala a čo počas nich zažila?
06:07 – O prvej láske
07:38 – Aký majú názor na jej kandidatúru dcéry?
08:31 – Aký má vzťah k nakupovaniu a móde?
12:03 – Ktoré jazyky/nárečia ovláda?
15:33 – Priznáva, čo je jej nedostatkom
16:24 – Ako by sa jej zmenil život v prípade, že by sa stala hlavou štátu?
17:22 – O svojom partnerovi
18:02 – Ako vníma svojho protikandidáta Maroša Šefčoviča?

Najbližšia sobota, ktorá nás čaká, bude rozhodujúca. Slovensko si totiž zvolí novú hlavu štátu. O post prezidenta Slovenskej republiky zabojujú Maroš Šefčovič a Zuzana Čaputová. Obidvaja kandidáti aj napriek vyťaženosti prijali pozvanie do relácie #tbt s Matúšom Krnčokom.

Hoci sa v týchto dňoch obaja zúčastňujú na rôznych debatách a diskusiách, v #tbt mohli obaja trochu zvoľniť a hovoriť aj o niečom inom ako politike a prezidentských voľbách.

Rozhovor s kandidátkou Zuzanou Čaputovou sa nakrúcal v bratislavskom UFE, preto prvá Matúšova otázka na ňu bola, aký má ona vzťah k adrenalínu. „Neskúšala som nič z tých adrenalínových možností, ako skákať bunjeejumping a podobne, ani zoskok s padákom a priznám sa, že ma to ani úplne neláka. Mám pocit, že mám dosť plný a pestrý život a mám aj celkom rešpekt pred takýmito výkonmi, takže som to nikdy neskúšala a asi ani nebudem,“ povedala.

Zuzana si váži a chráni svoje súkromie aj súkromie svojich najbližších. V rozhovore ale predsa len prezradila viac o svojom partnerovi. „Nie sme manželia, nežijeme spolu v spoločnej domácnosti, lebo je to vo fáze spoznávania. Ja mám dve ešte neplnoleté dcéry. Urobiť rozhodnutie o svadbe je veľmi zodpovedné aj s dopadom na ich život, nielen na môj, takže zatiaľ je to v tejto rovine úplne v poriadku. Je to fajn človek, ktorý mi je oporou, to je pre mňa veľmi dôležité,“ dodala.

Pozrite si zaujímavý rozhovor so Zuzanou Čaputovou, v ktorom povedala, aké je jej obľúbené miesto, jedlo, akú hudbu počúva a mnoho iných zaujímavostí, ktoré ste o nej možno netušili.

Pozri aj: http://www.markiza.sk/uvod
Facebook TV Markíza: https://www.facebook.com/TeleviziaMarkiza/
Instagram TV Markíza: https://www.instagram.com/tvmarkizaofficial/

Celé časti našich seriálov a relácií nájdete na: http://videoarchiv.markiza.sk/uvod

source

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *